büyütmeyi etkinleştirmek için tıkla
yükleniyor...
Herhangi bir sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yolharitası Uydu Hybrid Arazi Benim Konumum Tamekran Önceki Sonraki
Bunları bulduk 0 sonuçlar. Sonuçları görüntüle
Gelişmiş Arama
bunları bulduk 0 sonuçlar
Sizin arama sonuçlarınız

Ev Arkadaşı & Oda

Tarafından gönderildi Tuna ÖKTEM içinde Kasım 20, 2019
| 0

Üniversitelilerin ev arkadaşı & oda bulma platformu Yenilendi!

ogrencikonut.com büyük bir değişiklike adım atarak sadece üniversite öğrencileri için artık hizmet vermektedir. Bunun dahilinde artık öğrenci arkadaşlarımızdan gelen talep üzerine sadece ev arkadaşı & oda bulabilecekleri app google playde!

Üstelik web sitemizde Mart 2020 için yeni konsept değişikliğine girmektedir.

yeni ismimizle çok yakında lansman yapacağımız ogrencikonut istanbul ev arkadaşı arayan 2000 kişiye 1 ayda ziyaret almıştır.

Siz değerli ziyaretçilerimize daha kaliteli hizmet vermek ve daha iyi yerleyere gelebilmek için gece gündüz çalışan bir ekibimiz bulunmakta. Yola çıktığımız 2015 ylından bugune asla kar amacı gütmek için bu işi yapmadık. Her zaman bizim gibi üniversite öğrencisi olan arkadaşlarımızın sorunlarını çözmeye odaklı bir platform kurduk. Ev arkadaşı arama , kiralık daire arama derken milyonlarca site gezersiniz ama asla öğrenciye kiralık daire bulamazsınız. Bizde platformu sadece öğrencilere özel yaparak sizlere böyle bir hizmet sunuyoruz.

Üstelik Türkiye’de ilk olarak sadece universite öğrencilerine odaklı mobil uygulama geliştirdik burada ev arkadaşı ve odanı dilediğin gibi bulabilirsin.

Ev Arkadaşı APP

Üniversite öğrencilerinin kolaylıkla ev arkadaşı bulabilecekleri , yaşadıkları bölgede ev arayabilecekleri kolay bir konaklama platformu. Beta sürüm ile sizlerle birlikte. Bu maceraya ogrencikonut.com ile çıkan ekibimiz beta mobil sürümü Google Play aracılığı ile sizlere sunuyoruz.

Önemli Özellikler
Anında Mesajlaşma
*Konum bazlı bulunma
*Ev Arkadaşı & Oda Bulma

Ogrencikonut.com 2015 yılında fikir olarak ortaya çıkmış ve öğrencilerin genel sorunları baz altına alındığında en büyük sorun olan barınma sorununa tam bir çözüm bulmak için kurulmuştur. 2015 yılından bugüne fikirlerimiz şuan ki halini almıştır. Üniversite öğrencilerinin en çok sıkıntı yaşadığı , internette site site gezip aradığı 4 konuyu ele alarak , öğrenci arkadaşlarımızın kiralık daire , yurt , apart ve ev arkadaşlarını bulmalarını sağlayan bir platformdur. Platformu diğer sitelerden ayıran en büyük özelliği sadece harita bazlı çalışmasıdır ve harita üzerinden dilerseniz üniversite adınızı dilerseniz konumunuzu girerek sizlere en yakın öğrenci evleri , apart , yurt ve ev arkadaşı ilanlarını göstermektedir. Sistem üzerinden ilanlarda sanal tur özelliği ile gezebilir veya dilerseniz yol görünümü ile muhite göz atabilirsiniz. Ayrıca sistem üzerinden ilan sahipleri ile mesajlaşabilirsiniz. Öğrenci konut olarak tek amacımız üniversiteli arkadaşlarımızın bu problemlerini tamamı ile tek bir site üzerinden karşılamalarını sağlamak. Dilerseniz ogrencikonut.com üzerinden tamamen ücretsiz üye olabilir ve hemen deneyim oluşturabilirsiniz.

Buna Cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlanları Karşılaştır