Sizin arama sonuçlarınız

Okula Yakın Öğrenciye Kiralık Daire

Tarafından gönderildi Tuna ÖKTEM içinde Nisan 22, 2018
| 0

Okula en yakın evi bulmak tek tıkta ÖğrenciKonut’da!

öğrenci yurtları öğrenciye kiralık daire ev arkadaşı

öğrenciye kiralık daire – öğrenci yurtları – ev arkadaşı

Üniversite öğrencilerinin genel sorunu okullarına yakın ev veya yurt bulma derdi artık bitiyor. OgrenciKonut’un “Yakınında Ara – Harita” ve “Etrafında Neler Var?” özellikleri sayesinde öğrenciler arama kutusuna okul ismi girerek veya harita üzerinden konum seçerek en yakındaki öğrenci yurtlarına ve emlak ilanlarına ‘tek adımda’ ulaşabiliyor.

Arama kutusuna istenilen okulun  ismini yazarak en yakın ilanlara ulaşmayı mümkün kılan “Yakınında Ara – Harita İle Ara” sayesinde öğrenciler hayal ettikleri okulun çevresindeki evlere kolayca ulaşabiliyor. “Etrafında Neler Var?” özelliği ise ilan detay sayfasında gayrimenkule 1,5 kilometreye varan uzaklıktaki avm , eğelence mekanları , yemek , okullar bunları sergiliyor. Böylece öğrenciler beğendikleri evin yakınında yer alan okullar hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olabiliyor.

En hızlı ve kolay arama deneyimi

Öğrenci Konut olarak üniversite öğrencilerine hızlı ve kolay arama özelliği sunarak yaratıcı ve yenilikçi çözüme imza attık. Her yıl Türkiye’de milyonlarca öğrenci internet üzerinden site site gezerek öğrenci yurtları , öğrenciye kiralık daire ve ya ev arkadaşı arıyor. Öğrenci konut bu sorunu hızlı ve kolay arama ile çözüyor.

Buna Cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlanları Karşılaştır